Лише згодом обласна прокуратура розповсюдило заяву, що у супроводі спецпідрозліду слідчі розслідують карну справу щодо незаконного списання вугілля. Відтак, правоохоронці намагались отримати оригінали деяких документів. Всі необхідні папери видали слідчим прокуратури добровільно. Тож, долучати до справи працівників Беркуту - не довелося.

"Ніхто не перешкоджав сюди входити - все обговорили, вони пройшли спокійно. Їм мали бути надані документи - вони були підготовлені, посадові інструкції, накази і все інше - вони могли спокійно піти, прийшли робітники Беркута - здорові такі - це люди, яких утримують за рахунок податків наших з вами, ми платники податків. Ми платимо до бюджету гроші, щоб утримувати ці команди, але вони повинні займатися своїми функціями – захищати наші інтереси як громадян, а не перешкоджати вільному пересуванню, як це було сьогодні", - голова організації профспілки гірників України у ДП "Макіїввугілля" Анатолій Акімочкин.

Прокуратура поки що не коментує свої дії, проте обіцяє після закінчення слідства опублікувати всю необхідну інформацію щодо кримінальної справи.

Нагадаємо, це те саме "Макіїввугілля", яке у січні підривали терористи.