Йдеться про частину активів, незаконно виведених з Агрохолдингу в момент дефолту і повернутих "Мрії" в судовому й інших передбачених законом порядках, пише "Обозреватель".

"На момент повернення "Мрії" прав на ці землі, їх більша частина була перепродана на адресу третіх осіб. Ми провели переговори з "тимчасовими" власниками цих ділянок і спробували спільно знайти рішення, яке влаштувало б обидві сторони. На жаль, досягти компромісу вдалося не з усіма, – говорить директор з юридичних питань агрохолдингу "Мрія" Сергій Ігнатовський. – Зараз, у момент збору врожаю, ситуація загострилася. Ми бачимо, що нею скористалися наші давні опоненти – колишні власники і менеджери "Мрії", які об'єднали навколо себе кількох покупців подібних "спірних" земель. Я припускаю, що кінцева мета подібної стратегії – переконати громадськість у тому, що наша компанія – злісний рейдер, кривдить маленьких чесних фермерів".

"Ніякого конфлікту між працюючими за законом фермерами і "Мрією" немає, – наголосив Ігнатовський. – Є новий виток старого конфлікту між компанією і її колишніми власниками і керівництвом, яке цю компанію обікрало. Всі ці землі, навколо яких наші опоненти намагаються роздути скандал, це – не окремі 360 га в Білогірському районі, 183 га в Тернопільській області і т.д., а частини однієї великої проблеми – незаконного виведення земельного банку "Мрії" в момент дефолту".