Про це повідомив прокурор Києва Сергій Юлдашев під час зустрічі з представником Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Петром Штайдлом.

Силу ніхто не застосовував. Правоохоронці переконували, пояснювали активістам, що необхідно ці приміщення звільняти, необхідно надати доступ працівникам установ до їх робочих місць,
— зазначив прокурор

Зокрема, звільнено приміщення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Головне управління містобудування, Господарське управління Федерації профспілок України, Спілку архітекторів України та Національну музичну академію України.

Загалом будівлі залишило 950 активістів, з яких найбільше, а саме близько 300 осіб, перебувало за адресою вул. Хрещатик, 7/11, де знаходиться Укркоопспілка.

Читайте також: Теперішній Майдан – проект ФСБ Росії та маргінальних партій України, — Аваков

Разом з тим прокурор повідомив, що 12 адмінбудівель і досі перебувають під контролем самооборонівців. Серед них - Жовтневий палац та Український дім.

"За інформацією правоохоронців, в цих двох будівлях може знаходитися достатньо велика кількість зброї. І на сьогоднішній день представники Самооборони не висловлюють наміру звільнити ці адміністративні приміщення", — додав Юлдашев.

Додамо, на останньому віче представники Майдану прийняли рішення стояти далі, незважаючи на вимоги влади звільнити центральні вулиці та головну площу столиці.