Перемоги у серії до чотирьох успіхів здобувають зразково по черзі. В четвертому поєдинку, до прикладу, настав час "качок".

Незважаючи на статус гостей каліфорнійці двічі пробили Рінне в дебютній 20-хвилинці зустрічі. Закидали Фаулер та Койву. Водночас пропустили "Дакс" тільки від Хорнквіста. Події ж наступного періоду складались за протилежним сценарієм. Відповівши на влучний кидок Селянне шайбами Ворда та Галіщука "хижаки" відновили статус-кво.

Останній період без перебільшень блискуче провели гості. Перрі, Гецлав та МакМіллан ще по разу вразили ворота "Нешвіла", встановивши таким чином підсумкові 6:3 на користь "Анахайма". У серії ж досі нічого не вирішено – по дві перемоги в активі обох суперників.

Тим часом стало відомим ім'я першого учасника наступного кола Кубка Стенлі. Детройт успішно виграв четвертий матч у "Фінікса". "Рейнджерс"українця Федотенка втретє поступились "Вашингтону". "Баффало" зрівнялось за перемогами із "Філадельфією".