"Андерлех" другий матч поспіль не може здолати своїх суперників

15:10, 10 квітня 2010 381

Після закінчення регулярного чемпіонату Ліги Жюпіле “Андерлехт” не надто впевнено грає у раунді плей-оф, де 6 команд між собою борються за чемпіонство.

Підопічні Якобса зіграли уже другий матч поспіль у нічию. У четвертому турі “Андрлехт” поїхав в гості до Сінт Трейдена. Лідери чемпіонської гонки марнували свої моменти до 30 хвилини поєдинку.

Навали на ворота господарів успіху не приносили, а ось контратака вилилась у гол, забитий Буссуфою. Менше ніж через 2 хвилини Схаутерден зрівняв рахунок у матчі. Сінт-Трейден не раз мав шанс покинути поле переможцем, але, до прикладу Ібрахі Сідібе не скористався помилкою Сільвіо Прото. 1:1, “Андерлехт”, маючи 43 очки, випереджає “Брюгге” на 11 пунктів. Сінт-Трейден йде четвертим - у нього 29.