Здолавши в очному протистоянні головного суперника в боротьбі за чемпіонство – “Генк”, брюссельці повернули собі першу сходинку Jupiler League.

Зазнавши двох поразок на старті раунду плей-оф “Андерлехт” взявся реабілітовуватися перед рідними трибунами одразу після стартового свистка і вже на 5-й хвилині досяг успіху. Це Веселіновіч не мав проблем із тим, аби поцілити головою у порожні ворота суперників.

Ще до перерви господарі повинні були подвоїти свої перевагу та зрештою м’яч вперто не ліз у ворота аж до 78-ї хвилини. Закріпити успіх “Андерлехта” таки вдалося Ромелу Лукаку. 2:0 і брюссельці тепер на одне очко випереджають “Генк” у боротьбі за чемпіонський титул. Ще на чотири бали позаду та з грою у запасі – “Стандард”.