З власних воріт м'яч брюсельцям довелось виймати відразу на 11-й хвилині зустрічі. Зігравши на межі офсайду, вивірений пас партнера замкнув Тім Смольдерс.

Відігратись гості таки встигли ще впродовж першої 45-хвилинки. Після подачі кутового захист господарів протаранив Роланд Юхаш. Забили гості і вдруге. Тарефері повернув на табло остаточні 1:1, скасувавши м’яч Лукаку через положення поза грою.

Подарунком майже тезок з "Гента" миттєво скористався "Генк". Саме магістри повернули лідерство у чемпіонаті завдяки вольовій перемозі над "Брюгге". Пропустивши диво-гол від Йозефа Акпалпи, біло-сині відігрались зусиллями Марвіна Огун’їмі.

Згодом опинились попереду після влучного удару з позначки у виконанні Барди. І насамкінець закріпили перевагу завдяки ефектному пострілу Йолле Воссена. 3:1. В турнірці у "Генка" відтепер на 1 очко більше, ніж в "Андерлехта".