"Андерлехт" здобув вольову перемогу над "Ейпеном"

14:47, 1 серпня 2010 472

Жодних поблажок для дебютантів. Чемпіон Бельгії "Андерлехт" розпочав сезон із розгромної перемоги.

До переможців останньої Ліги Жюпіле завітав на Constant Vanden Stock новачок "Ейпен". На останній хвилині першого тайму гості шокували переповнений стадіон завдяки Кості дос Сантосу, дебютанти пішли на перерву виграючи. Вже у другому таймі все стало на свої місця. Суарес зрівнює рахунок дивовижним ударом зльоту.

На 68-ій "Андерлехт" уже вигравав - Лежар з легкістю переправив м’яча у світку воріт головою. Чемпіона після цього обертів не збавляли - Суарес оформлює дубль. Буссуфа видає безкоштовний майстер-клас для гравців "Ейпена" - і йде святкувати перемогу - 4-1.