"Барселона" розгромила "Севілью" в матчі за Суперкубок

14:00, 22 серпня 2010 823

1:3 на виїзді - не проблема. Якщо, звісно, за Вас грає найкращий футболіст Європи.

Хет-трик Ліонеля Мессі приніс "Барселоні" перший титул сезону - Суперкубок Іспанії. Матч-відповідь проти "Севільї" розпочався із автоголу андалузців. Власні ворота вразив Конко.

А далі настав зоряний час Лео. Спочатку аргентинець вигулькнув на побачення із голкіпером гостей, впевнено його реалізувавши. Ще в першому таймі Месія зробив рахунок розгромним, скориставшись пасом від Дані Алвеша. Впродовж усього другого тайму в "Севільї" жевріла надія на гол, що подарував би гостям овертайм.

Утім у компенсований арбітром час - знак оклику від невтомного Мессі. 4:0 і 5:3 за сумою двох матчів. "Синьо-гранатові" здобули вже дев'ятий Суперкубок в історії. В одвічних суперників із "Реала" таких трофеїв лише 8.