Баскетбол. "Дніпро" здобув перемогу у грі з "Миколаєвом"

"Дніпро" здобув перемогу у першому матчі чвертьфінальної серії Суперліги проти "Миколаєва". На упевнену перемогу дніпрян не востанню чергу вочевидь надихнула присутність на трибунах їхніх успішних та популярніших у місті колег із "Дніпра" футбольного.

Вже в першій половині господарі дали зрозуміти гостям із Миколаєва, що шансів на успіх у них не багато. На велику перерву підопічні Валдемараса Хомічуса пішли з гандикапом у 11 балів. Не змінився перебіг зустрічі і у другій половині. Найбільше доклалися до успіху "Дніпра" Ревзін та Тимофеєнко — 34 бали на двох.

Результат:

"Дніпро" — "Миколаїв" — 85:60

Тож 1:0 на користь дніпрян у серії до трьох перемог.

У іншому чвертьфіналі "Черкаські мавпи" вдома здолали БК "Київ" і тепер поступаються у серії 1:2.