У перші хвилини протистояння збірна України помітно нервувала. А при підтримці численних фінських уболівальників Суомі почувалися на майданчику як у рідних стінах. Утім, два тайм-аути від Фрателло ще у першій половині гри допомогли синьо-жовтій дружині на велику перерву піти із мінімальною перевагою у рахунку 37:35.

Та от у третій десятихвилинці фіни на чолі з Шоном Хаффом, який у підсумку набрав 23 пункти – просто таки рознесли українців. Ривок у 19 поспіль набраних очок фактично поховав усі шанси України на перемогу.

А 24 пункти Юджина Джетера, а разом з тим і звання найвлучнішого гравця зустрічі дозволили синьо-жовтим лише скоротити відставання. 76:81 – наступний поєдинок збірна України зіграє 2 вересня проти команди Туреччини.