На Театральному майдані на імпровізованій сцені встановили революційне піаніно — під його супровід студенти виконали гімн України та співали патріотичні пісні. До маршу доєдналися сотні волонтерів, бійців АТО та їхні родини.

"Те, що було в Україні саме 21 листопада – це були приємні події, адже вони знаменували початок студентської революції. Ніхто тоді навіть не підозрював, що воно може розгорнутися. Відповідно, студенти надіялися, що вони разом зможуть змінити свою державу. Але сталося так, що нам приходилося розпочинати захід з хвилини мовчання за тими людьми, які загинули за цю революцію", — каже співорганізатор Євромайдану в Тернополі Василь Томчишин.

Читайте також: ГПУ водить українців за ніс, подаючи у звітах стару інформацію про Майдан

"Мені просто хочеться дуже плакати, важкий день. Для мене, в принципі стало знаковим не 21 число, а 24, коли ми приїхали на Майдан і пізніше — 29-те, коли ми вперше познайомилися з "Беркутом", — додала волонтерка Самооборони Майдану Тернопільщини Лілія Мусіхіна.

До слова, річницю Майдану Україна відзначатиме в суботу, 21 листопада. В Адміністрації Президента розповіли, які заходи готують на річницю.