"Хотіли ми сьогодні перемогти, взяти три очки. Давно ми не вигравали в рідних стінах. Важко по ходу матчу, коли пропускаєш через свої ж помилок. І виправляти ситуацію важко - витрачається подвійна енергія. Навіть за рахунку 2:2 хотіли вирвати перемогу.

Перший тайм залишив двояке враження. Десь до 20-25-ї хвилини володіти перевагою, а потім її просто віддати ... У перерві хлопцям сказав, що так не можна! Потрібно не просто володіти перевагою, а її реалізовувати! На жаль, не вийшло все задумане ... Радує самовіддача і бажання битися до кінця.

Результат мене не задовольняє. "Арсенал" гарна, міцна, збалансована в усіх відношеннях команда. Вони також хотіли виграти матч. Нічия, я думаю, закономірний підсумок",-підсумував Близнюк.