Дивись онлайн онлайн
укр
Для можливості перегляду онлайну потрібно встановити Adobe Flash

"Бока Хуніорс" не зуміли втримати домашню перемогу

Клаусура завершилась. "Бока Хуніорс" відіграли свій останній домашній поєдинок у весняному чемпіонаті Аргентини. Цього разу на “Бомбонеру” завітав “Банфілд”.

І генуезці мали усі шанси подарувати власним уболівальникам хороший настрій. При тотальній перевазі господарів, оборона “Банфілда” дала тріщину лише в дебюті другого тайму. І хоча голкіпер гостей спочатку і врятував команду, та вже з добиванням Ніколаса Коласо не мав часу впоратись. Такий рахунок тримався аж до кінцівки матчу.

Чорною для “Боки” стала 84 хвилина протистояння. Після навісу з правого флангу Крістіан Лучетті не впевнено вийшов із воріт, чим і скористався Факундо Ферейра. Юний нападник “Банфілда” переграв кіпера у повітрі. 1:1. А от чемпіоном ввосьме у своїй історії став “Велес Сарсфілд” з Буенос-Айреса.