“Будівели” взялися демонструвати, що не мають наміру схиляти голову перед фаворитом вже зі старту поєдинку. П’ятірка киян - МакКлінтон, Морлі, Анісімов, Агафонов та Параховський - намагалася нічим не поступатися грізним суперникам. Насамперед зусиллями названого квінтету “Будівельник” на останню чверть виходив з перевагою у 7 балів.

І як не старався найрезультативніший гравець матчу Нейтан Джавай, в активі якого 17 балів, за півтори хвилини до фінальної сирени попереду все ще були господарі – 69:64.

УНІКС, утім, зумів зрівняти рахунок на 70 і тягар відповідальності за результат впав на плечі захисника киян Джека МакКлінтона, який з ним, на жаль, не впорався. Спочатку американець не зумів реалізувати свій кидок, а згодом сфолив на Ліні Грірі, який виявився безжальним із лінії штрафного. Кидок Зака Морлі із сиреною своєї мети не досяг, тож 72:70.