В останньому протистоянні запоріжці були найближчими до перемоги. В першій половині зустрічі жодна з команд так і не змогла втекти у відрив. На велику перерву баскетболісти пішли за рахунку 38:36 на користь "залізних".

Третя чверть перетворилася у побиття господарів паркету. Гостям зі столиці вдавалося практично все. Як наслідок - перед останньою чвертю в "будівельників" уже був 11-очковий гандикап. Найвлучнішим з-посеред киян був Деуорік Спенсер - 19.

Утім титул найрезультативнішого гравця матчу дістався не Спенсеру, а білоруському легіонерові "Ферро" Кондрусевичу - 20 балів. Запоріжці на чолі зі своїм ветераном в останній чверті помчали відігруватися. І робили це доволі успішно. За півхвилини до фінальної сирени господарі вийшли вперед. Однак переваги втримати так і не змогли. 79:80.

"Будівельник" на вершині турнірної таблиці. Не полишає надій перемогти в регулярному чемпіонаті баскетбольний клуб "Донецьк". Чинний чемпіон - "Азовмаш" - на третьому місці.