Уже в стартовій чверті столичні баскетболісти перекидали суперників удвічі – 24:12.

Далі перевага "Будівельників" лише зростала. Найбільше цьому сприяла результативна гра Максима Пустозвонова. В підсумку форвард набрав 21 бал і став найрезультативнішим у матчі.

Гості з Дніпродзержинська програли щит, поцілили лише чверть дальніх спроб і врешті поступилися – 100:75. Вдруге в сезоні одна команда набирає сотню очок. І "Будівельнику", і "Хіміку" це досягнення підкорилося в грі проти "Дніпро-Азоту".

Через дві година сотня впала втретє. Запорізький "Ферро" в результативному поєдинку переграв "Черкаських Мавп". Одесити перемогли у Львові, а "Дніпро" капітулював у столиці.

"Будівельник" продовжує погоню за "Хіміком". Южненська команда наразі йде без втрат. На третьому місці – муніципальний баcкетбольний клуб "Миколаїв".