Часто люди сприймають це як норму та боряться із мігренями за допомогою знеболювальних, а не йдуть до лікаря. Такий підхід – абсолютно неправильний. Адже деколи головний біль може сигналізувати про проблеми зі здоров'ям.

Стрес

Це одна із основних причин головного болю. Коли ви хвилюєтесь чи нервуєте, то запускаєте каскад гормонів, які ставлять тіло в режим боротьби, затягуючи усі м'язи і так виникають головні болі.

Читайте також: Що вбиває молодість шкіри: 7 ворогів здорового обличчя

Гормони

У жінок вони дуже часто викликають сильні головні болі, адже в певний час концентрація різних гормонів в крові інша. Такі перепади часто викликають головний біль. Особливо в період ПМС, коли концентрація гормону прогестерону дуже висока.

Високий кров’яний тиск

Багато людей, які страждають від головних болей, не підозрюють, що у них може бути гіпертонія. Дуже високий тиск створює додаткове навантаження на мозок, викликаючи хронічні болі.

Проблеми з зубами

Біль в зубах, карієс, болі в щелепі та ріст зубів мудрості можуть провокувати біль у верхній частині голови.

Безсоння

Нестача сну руйнує усе, в тому числі і викликає головний біль. Окрім того сприяє набору зайвої ваги, вражає пам’ять та робить людину дратівливою і втомленою.

Кофеїн

Мало кофеїну може вилікувати головний біль, а багато кофеїну – навпаки його посилити. Однак рівень у кожного свій.

Певний вид їжі

Тут також усе індивідуально. У когось може боліти голова через цукор, в когось через хот-доги, однак найчастіше болі виникають через оброблену їжу та напівфабрикати.

Читайте також: 10 причин, чому ви прокинулись в поганому настрої

Автоімунні захворювання

Хронічний головний біль може бути першою ознакою таких захворювань як розсіяний склероз, вовчак, артрит та пошкодження нервів.

Ваша робота

Пов’язана з роботою головні болі – це не рідкість. По-перше, через постійний стрес, який дуже часто виникає саме через роботу. Однак інша причина – це постійне сидіння перед монітором комп’ютера на одному місці.

Гаджети

Коли ми постійно сидимо у телефоні, то наша шия приймає не дуже зручне для себе положення. Це також може спричиняти головний біль. Окрім того, світло від дисплеїв подразнює очі, які теж впливають на виникнення болей.