ЧС з біатлону: українки завоювали неймовірне срібло в естафеті

16:57, 17 лютого 2632
Це перша медаль для України на ЧС-2017
Це перша медаль для України на ЧС-2017 / Getty images

Українська жіноча збірна з біатлону посіла друге місце у естафетній гонці на Чемпіонаті світу з біатлону.

Капітан української команди Олена Підгрушна показала неймовірний фініш на світовій першості, що триває в австрійському Хохфільцені.

Їй вдалось на фінішній прямій здолати біатлоністку з Франції.

Українській збірній у складі Ірини Варвинець, Юлії Джими, Анастасії Меркушиної та Олени Підгрушної вдалось завоювати для синьо-жовтої збірної першу медаль на цьогорічному Чемпіонаті світу.

До слова, за всю гонку українські спортсменки використали найменшу кількість додаткових патронів – лише 4.

Перемогу в жіночій естафеті здобули німкені, третіми – стали француженки.