Однак техасці знову змусили своїх вболівальників витрачатися на валідол. Пліч-о-пліч суперники пройшли практично усю дистанцію четвертої зустрічі. Аж до останньої частини гри нікому не вдавалося відірватися більш, ніж на 6 очок. Новіцкі, Меріон, Чендлер і Тері були головними дійовими особами у складі господарів.

Двейн Вейд та Кріс Бош справно відповідали за “Маямі”, а от Леброна Джеймса “далласцям” вдалося буквально з’їсти - лише 8 очок заробив “король”. Та навіть без особливої участі Леброна “Хіт” зуміли на початку четвертої 12-хвилинки відірватися на 9 балів. Утім, розуміючи, що поразка у цьому матчі практично позбавить їх шансів на чемпіонські персні, “Маверікс” швиденько взялися демонструвати на що дійсно здатні.

Відрізок в останні 10 хвилин Новіцкі і компанія виграли з рахунком 21: 9. Усі шанси стати героєм зустрічі мав Двейн Вейд, однак набравши за матч 39 балів саме Флеш провалив кінцівку. Спочатку він реалізував лише один штрафний на останніх секундах, а згодом у вирішальній атаці не зумів як слід розпорядитися м’ячем, змусивши Майка Міллера кидати потенційно рятівний триочковий із дуже незручного положення. Тож 86:83, і знову паритет у серії 2:2.