Таку думку вона висловила у коментарі сайту "24". За її словами, зокрема, вже третій рік поспіль плануються доходи в розмірі 17 мільярдів гривень від приватизації. Але реальна сума за цей час набагато нижча. Із запланованих на 2016 рік 17 мільярдів на сьогодні бюджет отримав близько ста мільйонів гривень.

Позитивно, що змінюється податкове законодавство, йдуть пошуки можливостей для наповнення бюджету. Але всі ці пропозиції направлені не на врегулювання підприємницької діяльності, а на фіскальне наповнення бюджету,
– зауважила експерт.

Також, наголошує Ангела Бочі, у бюджеті залишились традиційно високі видатки на утримання держапарату, міністерств, Верховної Ради. Хоча багато років ідуть розмови про їх зменшення, але ми бачимо, що видатки тільки збільшуються.

Втім, на її думку, одним з головних недоліків Держбюджету є сам процес його прийняття, адже більшість норм бюджетного кодексу було порушено.

Депутати голосували не за той бюджет, який був запропонований у вересні 2016 року. Це зовсім інша редакція. При цьому не було ніяких обговорень, публічних консультацій. Все це робилося десь серед ночі. Нічого спільного з прозорістю прийняття державних рішень немає,
– зазначила експерт.

Водночас Ангела Бочі зауважила, що можна прогнозувати певне зростання економіки в 2017 році і стабілізацію гривні. Але потрібно розуміти, як органи влади справляться з панікою в банківському секторі і валютному ринку, які будуть включатися адміністративні заходи, щоб цьому перешкодити. Якщо в найближчі 2-3 місяці кризу вдасться подолати, то, вважає експерт, позитивні тенденції можна очікувати до кінця 2017 року.

Нагадаємо, в ніч на 21 грудня Верховна Рада прийняла державний бюджет на 2017 рік.