В першому таймі на правах господарів ініціативою заволоділа столична команда. Нагоди забити були у Фернандеса, Самедова та Вороніна. Українець, до слова, в цьому матчі виконував роль капітана "Динамо".

Після перерви перевагою володіли вже гості з Санкт-Петербурга. І врешті одна з атак гостей завершилася результативно. Порушення правил біля бокової лінії дозволило футболістам "Зеніта" розіграти домашню заготовку. Лазовіч забивав уже в порожні ворота. Йшла 82-га хвилина матчу. Втім, як і в поєдинку проти ЦСКА, "динамівці" рук не опустили.

Спочатку примусили Файзуліна покинути поле через другу жовту картку. А згодом, на п'ятій компенсованій арбітром хвилині уникнули поразки завдяки більярдному пострілу Самедова. Цей епізод викликав бурхливі протести наставника гостей Лучано Спалетті. Адже до матчу було додано 4 хвилини, а м'яч забивали, коли на секунді було вже 4:47.

Результативна нічия зафіксована в Томську. Домашні перемоги в активі "Анжі", "Кубані" та "Волги". На виїзді тріумфували ЦСКА та "Краснодар". Єдиний матч без голів зіграли московський "Спартак" і "Рубін".

У турнірній таблиці двовладдя - по 22 бали набрали ЦСКА та "Анжі". В армійців краща різниця забитих і пропущених голів, та ще й гра в запасі. На очко відстала "Кубань". По 20 пунктів у "Зеніта" та "Динамо".