Закинувши за два перші матчі 12 голів, у третьому "Брюінс" відвантажили гостям із Канади ще 5 шайб.

Долю зустрічі було практично вирішено ще в першому періоді, коли сирена вмикалася 4 рази. Кожного разу - після пострілів господарів майданчика. Вболівальники побачили голи на будь-який смак. Марчанд закинув з правого флангу, Лючіч - із лівого. З інтервалом у 35 секунд. До середини першого періоду "Брюінс" відзначилися ще двічі.

Вдало від синьої лінії стріляли Ференс і Райдер. Відтак, "Бостон" встановив рекорд скорострільності фіналів Кубка Стенлі. Досі ще ніхто у вирішальних поєдинках не закидав чотирьох шайб упродовж 4-х хвилин і 14 секунд.

У завершальному періоді "Ванкувер" трохи повоював за власний престиж. Однак, попри всі зусилля "касаток", гра в Бостоні знову завершилася розгромом. Цього разу з рахунком 5:2. Відтак, долю трофею вирішить останній, сьомий матч фінальної серії. Він відбудеться в ніч із середи на четвер у Ванкувері.