За словами енергетиків, встановлене тут обладнання вже неодноразово відпрацювало свій ресурс. Приміром, торік лише на ремонти витратили 90 млн. гривень. Тож на підприємстві заговорили про приватизацію.

"Блок 64 року - це самий новий блок. Вони відпрацювали більше як 300 тисяч годин і вони мають значно гірші техніко-економічні показники та екологічні показники", - каже головний інженер Добротвірської ТЕС Юрій Купровський.

Модернізація станції дозволить покращити екологію регіону та добробут місцевих мешканців.

"Добробут людей залежатиме від прибутку станції. Хотілось би, аби умови праці покращились і звичайно люди почали б краще жити", - каже працівниця Добротвірської ТЕС Людмила Браташ.

У "Західенерго" вже розробили план розвитку Добротвірської ТЕС, який передбачає чималі інвестиції.

"Вона передбачає не тільки до 17 року але і до 2030 року. Сама програма інвестицій включає в себе до 14 мільярдів гривень. Це добудова блоків, тобто 4 черги Добротвірської ТЕС, реконструкції існуючого обладнання блоків 7 і 8", - каже директор Добротвірської ТЕС Андрій Шувар.

Завдяки модернізації обладнання станція зможе подвоїти випуск електроенергії та поновити експорт. Адже попит на українську електроенергію у Європі щороку зростає.