Відтак суперник українців - чинний чемпіон Континентальної хокейної ліги московське "Динамо" за підсумками гри несподівано залишився без залікових пунктів та втратив шанс очолити турнірну таблицю Західної конференції.

Господарі, у складі яких десять хвилин відіграв українець Костянтин Касянчук, забили першими. Вже на 54-тій секунді відзначився Карсумс.

Утім, наприкінці першого періоду “Донбас” виправив ситуацію. Спочатку чех Лукаш Кашпар, об’їхавши ворота, таки проштовхнув шайбу у сітку. Ну а практично одразу ж після першої перерви гості провели, як виявилось, переможний кидок. Забивав Віртанен, асист же записав на свій рахунок Федотенко.

Часу для того, аби врятувати гру, у "Динамо" було достатньо, однак "Донбас" таки героїчно відстояв перевагу - 2:1. Українська команда піднялась на четверту позицію в Західній конференції.

"Динамо" (Москва) - "Донбас" 1:2.