"Донбас" покинув останню сходинку Західної конференції

Хокей
Хокей

Хокейний клуб "Донбас" покинув останню сходинку конференції Захід КХЛ, розібравшись вдома із череповецькою "Сєвєрсталлю" – 4:1. Ключі до воріт гостей донеччани шукали півтора періода.

Знайти ж їх вдалося НХЛ-ським зіркам "Донбаса". Понікаровський розпочав атаку, після нього шайбу підхопив Федотенко і хоча з кидком Руслана кіпер "Сєвєрсталі" впорався, добити каучуковий диск у ворота вдалося Томасу Кііскінену.

Саме вдала гра на добиванні дозволила господарям подвоїти свою перевагу. За 40 секунд до завершення другого періоду Вацлав Недорост відзначився після кидка Дадонова.

Довести ж рахунок до розгромного підопічним Юліуса Шуплера вдалосля завдяки чисельній перевазі - на вістрі красивої комбінації опинився Петер Подхрадскі.

Зрештою не пішов з льоду без закинутої шайби і один з найактивніших гравців матчу - Фредрік Петтерссон. Наприкінці зустрічі гості спромоглися на шайбу престижу, яка, утім, навряд чи надто зіпсувала настрій тріумфаторам.