Минув екватор стартового періоду, коли донеччани розмочили ворота господарів льоду завдяки вдалому добиванню Євгена Дадонова.

Наступну 20-хвилинку команди провели без шайб. Натомість влаштували справжній трилер в третьому відрізку. У складі "Нєфтєхіміка" знайшовся Томаш Нетік, який спершу відновив рівновагу, скориставшись чисельною більшістю. А невдовзі у видовищному стрибку взагалі вивів уперед нижнєкамців.

І щойно, оформивши дубль, за "Донбас" відігрався і Дадонов, господарі знову опинились попереду. Забити у меншості примудрився Ігор Миловзоров.

Донеччани цього разу не впали у відчай. Гросмейстерським кидком в овертайм гру перевів Єгор Миловзоров.

Зрештою, завершилось усе серією булітів. І якщо в попередньому матчі між суперниками щасливий квиток лотереї дістався українському клубу, то цього разу перемогли опоненти. 4:3 на користь "Нєфтєхіміка".