Донеччани у турнірній таблиці Західної конференції захопили третє місце і не збираються його відпускати. Цього разу підопічні Назарова розібрались із хорватським “Медвещаком”.

Порадували місцеві трибуни загребці уже на 2 хвилині поєдинку. Майк Глумак скористався чудовим пасом Патріка Бьоркстранд. Однак ще до середини дебютної 20-хвилинки українці відновили стату кво.

Теему Лайне зробив усе можливе і просто на тарілочці виклав шайбу Лукашу Кашпару, якому залишалось розстріляти ворота.

Просто бездоганну комбінацію розіграли гості у другому періоді, яку влучним пострілом завершив Дмитро Кагарлицький. Наприкінці поєдинку господарі і випустили шостого польового.

Інколи ризик себе не виправдовує. Доведено Євгеном Дадоновим. 3:1 - на користь “Донбаса”.