Раніше, щоб прокласти кабель через таку гірську ділянку десяткам людей потрібні години чи навіть дні. Завдяки дронові – роботу можна виконати за хвилини. Одна із японських компаній розробляє безпілотники, що згодяться саме в таких операціях.

На своєму шляху дрон може наштовхуватись на перешкоди. Зазвичай, зустріч закінчується зіткненням і безпілотник ламається. Це сьогодні чи не головна проблема індустрії. Компанія DJI переконує: знає як це вирішити. Її нове дітище – Phantom 4 – уміє розпізнавати потенційні загрози та оминати їх. А ще дрон не опускається нижче заданої висоти.

У безпілотника потужна батарея – тримає заряд протягом майже півгодини польоту. Phantom 4 уміє прискорюватися. У так званому "спортивному режимі" ним легко знімати бігунів. Апаратом керують через спеціальну програму.

І хоч безпілотниками захоплюються, на японському ярмарку не забули, що дрони можуть бути джерелом небезпеки.

Компанія "Еком" представила набір із мікрофона, радара та камери. Система неначе створює над територією захисну сітку. Щойно радар зафіксував вторгнення, мікрофон аналізує звук, щоб визначити, чи справді він належить дрону.

Загалом на японському ярмарку дронів новинки представила понад сотня компаній.

Читайте також: Диво авіації: розробники представили найбільший у світі літак