"Двох наших прихильників, Джиоєва і Бісаєва, затримано нібито за незаконне зберігання зброї. Кілька моїх прихильників затримано на території Північної Осетії, і у нас немає гарантії, що репресії не продовжаться, і комусь з нас не підкинуть наркотики або зброю", – заявила Джиоєва на мітингу в Цхінвалі.

Вона закликала президента Південної Осетії Едуарда Кокойти вийти до мітингувальників на площі, проявити мужність і заявити про те, що він написав заяву про відставку.

Джиоєва заявила, що ніхто не в силі її зломити, і вона буде йти до кінця.

"Я готова стояти до кінця, до перемоги. Немає такої сили, здатної мене налякати. Якщо потрібна кров, то нехай це буде моя кров. Але перестаньте погрожувати і залякувати людей", – заявила лідер опозиції.

Як повідомляє Інтерфакс, за останні два дні стало відомо про декілька випадків затримання прихильників Джиоєвої. Серед затриманих є журналіст опозиційного сайту.

Нагадаємо, 27 листопада у Південній Осетії пройшли президентські вибори. Кандидат Алла Джиоєва, яка здобула, за даними ЦВК, перемогу в другому турі виборів глави республіки, оголосила себе президентом і заявила про формування державної ради з членів власного передвиборного штабу.

Після цього правоохоронці відкрили попереджувальний вогонь, щоб не дозволити прихильникам Алли Джиоєвої проникнути до Центрвиборчкому, що знаходиться в одній будівлі з урядом.

Згодом Джиоєва висунула ультиматум чинному главі республіки з вимогою визнати її перемогу.

Генеральна прокуратура Південної Осетії називає дії Джиоєвої незаконними і порівнює їх з "кольоровою революцією", обіцяючи при цьому "вжити заходи".

Алла Джиоєва подала скаргу на рішення Верховного суду про визнання недійсними результатів виборів та проведення перевиборів 25 березня.

Чинний глава регіону Едуард Кокойти заявив, що влада не піде на поступки.

10 грудня опозиція мала намір провести інавгурацію Джиоєвої і після цього сформувати новий уряд.

Разом з тим, 6 грудня Алла Джиоєва заявила про намір шукати притулку за кордоном.