Так, виконувач обов'язків голови Державної служби геології та надр Микола Бояркин прокоментував заяви Шевченка про те, що той нібито повернув державі бізнес колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького, який втік з України після Майдану.

Бояркин вказав на недоречність заяв Шевченко про нібито повернення міністром державі родовищ нафти і газу.

"У березні 2014-го року за результатами перевірки Генеральної прокуратури Держгеонадр був скасований наказ в частині надання ТОВ "Голден Деррік" (яку пов'язують із ще одним членом "сім'ї" Едуардом Ставицьким) спеціальних дозволів на користування надрами на 16 ділянках та анульовано 3 спецдозволи. Судові суперечки тривають вже більше року, але міністр не має ніякого відношення до цієї справи і жодним чином не залучений в процес. Це питання компетенцій і повноважень виключно Держгеонадр", — заявляв Бояркин.

У той же час Бояркин заявляє, що існують незаперечні докази корупційної діяльності Шевченка на посаді міністра.

За словами чиновника, Шевченко вимагав надати спеціальний дозвіл на користування надрами (вуглеводні) компанії «ПАРІ», яка входить в сферу діяльності бізнесу колишнього міністра екології та природних ресурсів України Миколи Злочевського, тісно пов'язаного з "сім'єю" Януковича. Також екс-глава Мінекології вимагав призначити на посаду гендиректора ДП "Бурштин України" Сергія Мартинюка і залишити на посаді гендиректора казенного підприємства "Кіровгеологія" Дмитра Бдюлева, щодо якої правоохоронними органами порушено низку кримінальних справ.

Нагадаємо, сьогодні ВР відправила у відставку міністра екології Ігоря Шевченка. "За" проголосували 235 народних депутатів.