Про це він заявив у коментарі "Голосу Америки".

"Я не знаю, які джерела використовували видання The New York Times. Я тільки знаю, що я їм сказав. Стало очевидним, що Північна Корея отримала якусь технологію. Якщо звузити коло джерел цієї технології, проаналізувавши її останні тестування та настройки двигуна, можна зрозуміти, які зміни вони зробили. І це все зменшує коло джерел, які могли б надати їй цю технологію", – зауважив співробітник Міжнародного інституту стратегічних досліджень.

Читайте також: Шанувальник путінки: у мережі показали, ким є експерт, що звинувачує Україну у співпраці з КНДР

Крім того, він нагадав, що до 2006 року Росія купувала у "Південмашу" ракети-носії "Циклон-2".

Водночас вчений підкреслює, що не мав жодних контактів з росіянами.

"Я – не фанат Путіна. У мене є велика симпатія до України. Я проти анексії Криму. Я не беру участі в пропаганді, яку проводить Росія", – наголошує Еллеман.

За його словами, жодних доказів причетності до поставок двигунів українською владою не було та немає.

"Якщо уважно почитати, що я написав, стає очевидним, що я не впевнений, що технології поставили з України", – додає він.

Нагадаємо, 14 серпня впливове американське видання The New York Times з посиланням на висновки фахівця з ракетних питань Міжнародного інституту стратегічних досліджень Майкла Еллемана поширила припущення, що ракету МБР Hwasong-14, запущену в липні КНДР, було оснащено ракетним двигуном, створеним на основі розробленого в 60-ті роки РД-250. Найбільш імовірним постачальником технологій для двигуна корейської МБР видання назвало українське держпідприємство "Південмаш".

Згодом з’явилася інформація, що свого часу Еллеман співпрацював з російськими спецслужбами, щоправда сам американський експерт тепер відхрещується від будь-яких обвинувачень.