Таку думку висловив російський публіцист, блогер і аналітик Володимир Голишев у коментарі ресурсу "Обозреватель".

"Заходи щодо запровадження візового режиму з Росією слід розглядати з точки зору, чи завдадуть вони шкоди або принесуть користь. У поточній ситуації тривалої гібридної війни Росія не є безпечною державою для України, а є державою, що несе загрозу, отже, в принципі, візовий режим можна назвати кроком природним і виправданим", – зауважив він.

Читайте також: Україна застосувала антидемпінгові заходи до російського шоколаду

Також експерт нагадав,що багато громадян України мають родичів у Росії або працюють там.

Щоправда, у той же час публіцист звернув увагу на момент для заборони російських соцмереж і еволюцію реакції на це рішення з боку українців.

"Спочатку це виглядало, як моторошний, страшний захід. Незадоволеними, перш за все, були ті, для кого це було або джерело заробітку, або звичне джерело комунікації, або звичне джерело отримання якихось сервісів. Проте їхні сльози нічого не важать. Вони вже висохли та не повинні нікого хвилювати", – підкреслює блогер.

На його думку, такий захід є не лише абсолютно корисним, але й прийнятим у вкрай відповідний момент.

Дві знакові події: успішне завершення Євробачення – саме в цей момент ставлення до України в Європі було максимально позитивним. І другий момент – коли Європа в особі свого вищого керівництва засвідчила перед камерами те, що Україна – цивілізована європейська держава та що Європа пов'язує з Україною надії,
– зауважив Голишев.

Крім того, аналітик не виключив, що і у разі з візовим режимом з Росією може повторитися та ж історія.

Читайте також: Візовий режим з Росією: в Раді проводять підготовку

"Звичайно, деякий час буде стояти дим коромислом. Але ось піна зійшла, і що ми отримуємо в сухому залишку? Я не можу вирахувати. Для того в Україні є президент, щоб все вирахувати", – зазначив росіянин.

Також блогер переконаний, що візовий режим можна запровадити у потрібний момент, "якщо всі витрати визнають терпимими".