Та головне, у третьому матчі фінальної серії команди потішили не лише великою кількістю м’ячів, але і справжнім голівудським сюжетом. Уже до дев’ятої хвилини публіка побачила чотири взяття воріт та з’ясування стосунків між гарячими суперниками. А яка ж бійка без червоних карток.

“Незрозуміло за що за те, що була замашка. Хоча Біро Жаде мене не вдарив, це чоловіча гра, ніяких претензій в мене до Біро Жаде не має, і в нього до мене також. Я вибачився перед Біро Жаде,і все. Я вважаю несправедливим те, що вилучили його і мене”, - каже гравець "Енергії-Тайм" Михайло Романов.

Після того як відпочивати пішли Біро Жаде та Михайло Романов, гра дещо заспокоїлась. Особливо інертними виглядали гості із Франківська. Розбудити суперника вдалось Євгену Рогачову - влучний удар під дальню стійку і "Ураган" горить уже 1:4.

До перерви, щоправда, гості один м’яч відквитали, залишивши чимало запитань після першого тайму, який до слова тривав аж п’ятдесят чотири хвилини "брудного" часу. Не такою тривалою виявилася друга половина зустрічі, старт якої був однозначно за "Енергією".

Овсянніков, Павленко і Бондарь, відправили "Ураган" у болючий нокаут - сім-два. Та розгром подіяв на гостей як червона ганчірка на бика. Кинувши у бій п’ятого польового франківці видали феноменальний камбек.

“Жахливо зіграли в обороні на п’ятого. Якщо констатувати, то напевно це відчуття того, що цю гру неможливо “Урагану” виграти. В міні-футболі досить і п’яти хвилин такого відчуття”, - каже головний тренер "Енергії-Тайм" Станіслав Гончаренко.

За 5 хвилин до фінальної сирени гості відвантажили "Енергії" 4 сухі м’ячі, хет-трик до слова в активі Сержао, та на більше "ураганам" не вистачило часу. 7:6, четвертий матч серії до трьох перемог - у суботу, знову у Львові.