Еванс та брати Шлєки стартували на американській багатоденці

На участь у вуельті сил у цих хлопців уже не вистачить, а от у американській семиденці розім’ятися можна.

Усі троє призерів останньої великої петлі - Кейдл Еванс, Енді та Френк Шлєки поборються за перемогу на USA Pro Cycling Challenge, що стартувала у Колорадо.

Щоправда стати головною дійовою особою прологу - гонки з роздільним стартом, нікому із згаданого тріо не вдалося. Натомість у жовтій майці лідера на першому етапі стартує німець Патрік Гретш із велогрупи Хайроуд. Аби промчати трохи більше 8 кілометрів дистанції йому знадобилося 8 хвилин та 28 секунд.

Всього дві секунди програв тріумфатору господар змагань Крістан Ванде Вельде. Третім став ще один американець Брент Буквотер. Переможець “Тур де Франс” Кейдл Еванс, відставши від лідера на 8 секунд показав дев’ятий час. У братів Шлєків справи дещо гірші - Енді відстав на 36 секунд, а Френк на 37. Єдиний українець на багатоденці Валерій Кобзаренко показав 81-й час.