Голкіпер "сейбрс" Раян Міллер практично бездоганно відіграв перший період за виключенням епізоду, що трапився за 20 секунд до його завершення. Браян Кобурн поцілив воротарю поміж ніг аж від синьої лінії.

У другій двадцятихвилинці гостям доводилось не раз захищатись у меншості чим успішно скористались Дені Брієр і Джеймс ван Рімсдюк. За такої комфортної переваги можна собі дозволити і пограти на публіку подумав Вілі Лейно і подарував глядачам шайбу, яку ще не раз смакували режисери трансляції.

Чи не єдині спалахи активності від гостей - на сьомій і шістнадцятій звилині заключного періоду, коли забивали Тайлер Маєрс і Бред Боєрс, але Даніель Карчілло подбав про те, аби "шаблюки" навіть не сподівались на овертайм. 5:2, у наступному раунді "Філадельфія" зіграє із переможцем пари "Піттсубрг" - "Тампа-Бей".

Путівку до наступного кола у сьомому протистоянні вибороли і хокеїсти "Ванкувера", натомість повноваження чемпіона склали "Чикаго Блекхоукс". За вихід до фіналу конференції "кенакс" посперечаються із "Нешвілом". Вирішальна сутичка тим часом чекає на "Монреаль" та "Бостон", після мінімальної домашньої звитяги "канадіенс" рахунок у серії рівний – 3:3.