Саме це є сучасною технологією обробки та очищення ран, яка зберігає здорові клітини.

"Показаннями для застосування є відкриті, вогнепальні рани, трофічні виразки, опіки, гнійно-некротичні ураження. Без використання ультразвукового інструменту, таку операцію необхідно робити вручну, що збільшує час виконання та не завжди дає бажаний результат. Око хірурга не може розпізнати мікроскопічні нежиттєздатні клітини, які необхідно видалити, а за допомогою кавітатора процес очищення робить техніка", − зазначає начальник травматологічного відділення, полковник медичної служби Сергій Цивiна.

З початку військових дій у зоні АТО з 2014 року у госпіталі проходило лікування більше 23 тисяч поранених, травмованих та хворих. На даний час потік поранених зменшився, однак в силу постійних хаотичних обстрілів з неконтрольованих територій, наші військові отримують поранення кінцівок різного ступеню тяжкості.

"Всі вони потребують не тільки оперативного втручання, але й подальшої реабілітації зі збереженням здорових тканин, уникнення післяопераційних ускладнень. Зі всім цим найефективніше справляється переданий нам фондом Юрія Єриняка медичний інструмент", − пояснив начальник приймального відділення, полковник медичної служби Сергій Літвінко.

"Наш Фонд зазвичай допомагає дітям та родинам в зоні АТО. Але дізнавшись про складнощі реабілітаційного процесу поранених, переважно молодих хлопців, та нагальну потребу лікарів госпіталю в сучасному інструменті для обробки ран, ми не змогли залишитися осторонь. Головне – врятувати життя молодої людини, подарувати йому здорове майбутнє", − сказала Марина Єриняк, директор Благодійної організації "Хартс" Благодійний фонд Юрія Єриняка.