Футбол. Німеччина

13:51, 26 жовтня 2008 361

Bundesliga. Тур 9.

Гравці “Вольфсбург” ледь не підпиляли ніжки стільця, на якому сидить Юрген Клінсман. Мюнхенська “Баварія” продемонструвала неабияку волю до перемоги у домашньому матчі 9 туру Бундесліги. Гості із “Вольфсбурга” з 31 до 33хв. встигли двічі розписатися у воротах Міхаеля Ренсінга.Рятувати ситуацію ще до перерви взявся Рібері, відквитавши один м’яч. Вже в другому таймі “Баварія” нарешті показала весь свій атакувальний потенціал - Ван Боммель, Боровскі та Швайнштайгер по черзі довели рахунок до 4:2 - Клінсману є з чого порадіти.Вольову перемогу здобули і гравці “Айнтрахту” на полі “Енергі”. “Ганновер” поділив очки із Вердером, “Менхенгладгбаська Боруссія” здолала “Карлсруе”. “Армінія” не дозволила забити “Шальке”, і не забивала сама.