Пожежа під Києвом

У понеділок, 5 червня, в Броварах (під Києвом) сталася масштабна пожежа у складських приміщеннях. Вогонь охопив територію колишньої оптової бази в окремо розташованих двох складських приміщеннях на площі близько 1,5 тисяч квадратних метрів.

Пожежа на складах під Києвом
Пожежа на складах під Києвом

Жертв та постраждалих внаслідок пожежі наразі немає.

Пожежа на складах під Києвом
Пожежа на складах під Києвом

Пожежу локалізували близько 16:00, одна повністю загасити пожежу не вдалося.

Стрілянина в Орландо

В Орландо (штат Флорида, США) сталася стрілянина в одній з промислових зон в передмісті.

За попередньою інформацією, стрілянину вчинив незадоволений колишній співробітник, якого звільнили з підприємства. У поліції версію з терактом – відкидають.

Прибувши на місце трагедії, поліція виявила тіла трьох чоловіків і однієї жінки. Ще один потерпілий помер в лікарні від отриманих поранень.

Вбивця, 45-річний чоловік, розстрілявши людей, наклав на себе руки. Всього внаслідок стрілянини загинуло шість осіб.

Поховання Любомира Гузара

Колишнього главу Української греко-католицької церкви, кардинала, Блаженнішого Любомира Гузара 5 червня поховали у Києві в крипті в патріаршому соборі Воскресіння Христового.

Поховання Любомира Гузара у Києві
Поховання Любомира Гузара у Києві

У заупокійній архієрейській літургії взяли участь понад 600 священнослужителів з різних єпархій України, а також з-за кордону. Приблизно з 11 до 14 години дня тривала літургія у Патріаршому соборі, перший камінь якого заклав кардинал Любомир Гузар.

Поховання Любомира Гузара у Києві
Поховання Любомира Гузара у Києві

Читайте також: Людина-епоха: найвідоміші цитати Любомира Гузара, що надихають

Після того священослужителі пронесли труну з тілом Любомира до усипальниці київського собору, де блаженніший знайшов останній спочинок. Труну було запаяно під вівтарем собору.

Поховання Любомира Гузара у Києві
Поховання Любомира Гузара у Києві

Попрощатися з Блаженнішим до Патріаршого собору прийшли тисячі людей.

Курортний сезон

В окупованому Криму заявляють, що туристів на окупований півострів приїжджає все менше, навіть у порівнянні з минулим роком.

При цьому, як свідчать фото із соцмереж – туристичний сезон в Одесі в самому розпалі – пляжі переповнені відпочивальниками.

Як відрізняються пляжі в окупованому Криму та в Одесі дивіться у фотопорівнянні.

Однак екологи стверджують, що зменшення кількості туристів в окупованому Криму – лише на користь півострову. Адже через зниження турпотоку суттєво знизилося антропогенне навантаження на акваторію Чорного моря.

"За рахунок зменшення кількості відпочиваючих сама ця проблема локалізується, антропогенне навантаження на Крим знижується. В цьому році вчені наші обстежили бухту Ласпі і там за останні 20 років ніхто не бачив такої кількості дельфінів. Адже саме в цій бухті несанкціоновано ставали кораблі, скидали баластні води, зараз немає цього обсягу скидів з санаторіїв і з кораблів", – голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко.