Трагічна смерть Честера Беннінгтона

Лідер гурту Linkin Park Честер Беннінгтон повісився в приватному особняку в передмісті Лос-Анджелеса. Його тіло знайшли в четвер, 20 липня.

Згодом слідчі округу Лос-Анджелес підтвердили смерть музиканта. Вони заявили, що розслідують трагедію як очевидне самогубство, але додаткових деталей наразі не повідомляють.

Читайте також: Смерть Честера Беннінгтона: найвідоміші хіти гурту Linkin Park, які будуть жити вічно

До слова, у день смерті свого вокаліста Linkin Park опублікували останній кліп.

Загострення на Донбасі

Волонтер благодійного фонду "Повернись живим" Андрій Римарюк повідомив, що ніч проти 20 липня була такою "пекельною", якої Україна не пам’ятає з 2014-2015 років.

"Під цим неймовірно потужним обстрілом, та прикриттям з 4 танків так звана армія ДНР і російські війська пішли в наступ. Не пішки, а на БТРах і БМП. Крім того, на Луганщині ворог в черговий раз під прикриттям щільного вогню з мінометів пішов в наступ невеликими групами диверсантів", – зауважив він.

Читайте також: Гіркін оприлюднив невідомі подробиці початку війни на Донбасі

Відголоски боїв чутно навіть у центрі Красногорівки

За його словами, зв'язок з бійцями був відсутнім до ранку четверга, 20 липня.

У Штабі АТО своєю чергою зауважили, що упродовж останніх двох діб 8 українських воїнів загинули, 10 військових зазнали поранень і ще один солдат потрапив у полон.

Натомість журналіст Юрій Бутусов переконує, що останні два дні у зоні АТО були звичайними – на фронті тривали позиційні бої, не було загострень обстановки.

Це були два звичайні бойові дні на фронті АТО. Але незвичайним стало велике число жертв українських героїв. На фронті тривали позиційні бої, не було загострень обстановки – звичайне довбання із застосуванням у низці місць РСЗВ (реактивна система залпового вогню – "24"), гаубиць, мінометів, снайперського вогню. Це війна під час перемир'я, і іноді прилітає точно, іноді відбуваються підриви... Іноді прекрасні люди віддають за Батьківщину свої життя,
– зазначив він.

Імовірний Майдан у Польщі

Польська опозиція протестує проти реформи судочинства, відтак у країні вже кілька днів тривають протести. Все почалося ще 15 липня. Тоді кілька сотень людей вийшли до президентського палацу у Варшаві. За даними поліції, у цей день було затримано понад 30 протестувальників.

Найбільша опозиційна партія Польщі "Громадянська платформа" своєю чергою заявляє, що в країні можливий свій "Майдан" через політику правлячої партії

“Я не хочу Майдану в Польщі, але Качинський і більшість партії PiS (Право і Справедливість) робить усе для того, щоб призвести до такої ситуації”, – сказав лідер найбільшої опозиційної партії “Громадянська платформа” Гжегож Схетина.

20 липня Сейм Польщі все ж прийняв законопроект про Верховний суд, який запропонувала керівна партія "Право та справедливість".

Зауважимо, що голосування відбувалося у гарячій атмосфері. Зокрема, було чутно вигуки "Ганьба". Загалом участь у ньому взяли 450 депутатів, з яких 235 підтримали цей законопроект, а проти виступили 192 народні обранці. Крім того, 23 парламентарі утрималися.

Читайте також: Чи можливий "польський Майдан": що вивело Варшаву на протести?

До слова, під час розгляду законопроекту Сейм відхилив усі поправки, які вносили опозиційні сили, а ухвалив поправки, які запропонували представники "Права та справедливості" – ця пропозиція змін до законопоректу містила постулати президента Польщі Анджея Дуди.

Рік без Шеремета

20 липня минув рік здня трагічної ссмерті Павла Шеремета. Правоохоронні органи та вищі керівники влади в один голос кричали в 2016-му, що розслідування – справа честі. Але за цей час нічого не змінилося. Колеги ж загиблого проводять своє власне розслідування. Якщо вдасться знайти щось важливе, обіцяють оприлюднити. Однак вийти на слід виконавців чи замовників не вдалося ні журналістам, ні правоохоронцям.

Натомість у МВС переконують, що розкриття справи гальмує Росія.

Потерпілий – громадянин Російської Федерації, який мав доволі активні контакти на території країни-агресора. Їх дослідити слідчим неможливо через теперішні відносини між правоохоронними органами України та Росії,
– наголосив речник МВС Артем Шевченко.

За його словами, вбивство журналіста готували фахові злочинці, які детально все спланували. Наразі ж правоохоронці, зазначає він, не можуть оприлюднити більше інформації про справу, оскільки це може зашкодити слідству.

Сюжет 24 Каналу про роковини вбивства Шеремета

Читайте також: Лебедь, рак и щука: Почему убийство Павла Шеремета не будет раскрыто

До слова, уранці в Києві відбулася хода у пам’ять про загиблого журналіста, учасники якої пройшлись від місця трагедії до Адміністрації Президента та Міністерства внутрішніх справ. Участь у заході взяли активісти, громадські діячі та журналісти.

Сюжет 24 Каналу про ходу у пам'ять про Шеремета в Києві

Усик – найкращий боксер світу

Українського боксера Олександра Усика визнали найкращим боксером планети у важкій ваговій категорії за версією американського сайту ESPN.

Так, до рейтингу потрапили десять бійців, в тому числі і найближчий суперник нашого чемпіона за версією Всесвітньої боксерської організації (WBO) німець Марко Хук.

Додамо, що експерти віддали перевагу Усику тому, що українець встановив рекорд – мінімальну кількість боїв для виграшу чемпіонського пояса. Нашому боксерові вистачило всього 10 боїв, щоб перевершити досягнення Евандера Холіфілда (12 боїв).