Збірна Бразилії в товариському матчі у Нью-Джерсі обіграла США з рахунком 2:0. Уже в першому таймі "пентакампеони" забезпечили собі комфортну перевагу. Спочатку Неймар вдало замкнув навіс із лівого флангу, а перед свистком на перерву Пато холоднокровно реалізував вихід віч-на-віч із воротарем. Після поновлення гри рахунок уже не змінювався, у результаті Бразилія здобула першу перемогу під керівництвом Мано Менезеша.

Зазначимо, що в другому таймі тренер збірної Бразилії зробив кілька замін, зокрема надавши можливість дебютувати в національній команді новачку "Динамо" Андре - 19-річний нападник на 66-й хвилині замінив автора другого гола Пато.

Таким чином, Андре став першим футболістом "Динамо", який зіграв у футболці збірної Бразилії.