Журналістка кримськотатарського каналу ATR спитала у прем’єр-міністра, як пенсійна реформа вплине на людей, які зараз живуть і працюють на окупованих територіях.

Вона змоделювала ситуацію щодо людей, які з окупованого Криму, які там зараз живуть і працюють з російськими документами.

Читайте також: У Кабміні потішили хорошими новинами людей передпенсійного віку

Якщо, наприклад, людина має страховий стаж 25 років, але впродовж трьох років працювала на окупованому півострові, а потім вимушено переїжджає в Україну чи будуть їй зараховані ці три роки і яким чином,
– уточнила журналістка.

Гройсман зазначив, що мова йде про страховий стаж людей, які працювали і працюють в Україні і сплачують внески до Пенсійного фонду України.

"Людина, де б вона не працювала, якщо вона сплачувала внески у Пенсійний фонд України, не матиме жодних питань з тим, щоб потім претендувати на пенсії", – запевнив прем’єр.

Читайте також: Гройсман пояснив, що принесе пенсійна реформа бідним пенсіонерам

На ремарку журналістки, що Крим – це Україна, але люди там зараз вимушено працюють з російськими документами, Гройсман запевнив, що теж вважає Крим Україною, але до кінця не пояснив, як люди звідти зможуть згодом отримувати українські пенсії.

Крим – це Україна, я цьому глибоко переконаний. Я, по-моєму, надав відповідь на це запитання,
– сказав прем’єр.