ХК "Донбас" здобув перемогу над лідером Східної конференції

"Донбас", здобувши перемогу над лідером Східної конференції, увірвався до зони плей-оф Континентальної хокейної ліги.

Лише днем раніше донеччани виграли овертайм у грізного магнітогорського "Металурга". Тож у піднесеному настрої виходили на домашній поєдинок проти однієї з найрезультативніших команд чемпіонату, челябінського "Трактора".

І підстав для оптимізму стало ще більше, коли від синьої лінії влучно вистрелив Клей Вілсон.

У другому періоді гості відновили рівновагу, скориставшись необачними діями суперників у захисті. 1:1 на табло запалив Євген Кузнєцов.
Та ще за 3 хвилини шайба знову опинилась в ключці Вілсона і американець не змарнував нагоди оформити дубль.

Челябінці все ж не бажали покидати донецький лід без очок і перевели гру в овертайм зусиллями Костіцина.

Розв'язка ж настала лише у серії булітів.

І ось тут автором вирішального кидка судилось стати Фредріку Петтерсону.

3:2 – завдяки третій поспіль перемозі "Донбас" піднявся на 7-му позицію Конференції "Захід".