Власне, до самого Малкіна претензій ніяких у тренерів бути не може. Саме Євген став автором єдиної шайби стартового періоду.

Однак, заокеанськими зірками підсилилися не лише гості. Понікаровський і Федотенко влаштували справжню феєрію. Впродовж другої 20-хвилинки Олексій двічі асистував Русланові, а поміж тим допоміг відзначитися ще й Подградському. Поборотися із Понікаровським за звання найкращого асистента матчу вирішив усе той же Малкін. Спочатку зоряний форвард "Магнітки" віддав гольовий пас на Кулєміна. А коли до завершення основного часу залишалося лиш 8 секунд, асистував ще й Мозякіну.

В овертаймі "металурги" залишилися в меншості, і донецькі енхаелівці не скористатись такою нагодою просто не могли. Хет-трик оформив Федотенко, а Понікаровський став автором чотирьох асистів за гру. 4:3 - "Донбас" увірвався в зону плей-оф, піднявшись на 8-ме місце в Західній конференції.