Щоправда, розпочалася для господарів зустріч не надто добре. Головна зірка “армійців” - Ілля Ковальчук відкрив рахунок уже на 4-тій хвилині. Втім, ще до перерви Томас Кіскінен зумів відновити рівновагу, а після перерви “Донбас” потроху взявся схиляти шальки терезів на власну користь. Після проходу та пасу Тупурайнена красивий кидок вдався Петерсону. Коли ж суперники уже подумки готувалися до вирішального періоду, донеччани закинули втретє.

Свої навики асистента знову продемонстрував Тупурайнен, цього разу посприявши у взятті воріт Вілсону. Уникнути нервової кінцівки господарям, щоправда, не вдалося. Всередині третьої 20-хвилинки СКА скоротив відставання до мінімуму, а наприкінці зустрічі пітерці отримали чисельну перевагу, скористатися якою, утім, не змогли. Тож 3:2 - перша перемога за останніх 4 матчі дозволяє донеччанам впритул наблизитися до зони плей-оф.