Рахунок Олімпійського хокейного турніру – 2:3. Переможець визначився під час серії буллітів.

Американки відкрили рахунок (1:0) за 25 секунд до закінчення першого періоду. Першу шайбу забила Гілларі Найт.

Канадки недовго чекали з відповіддю, і вже за кілька хвилин після початку другого періоду у ворота американок полетіла шайба від Хейлі Ірвін.

Хейлі Ірвін святкує гол у ворота США на Олімпіаді-2018

У другому періоді канадській збірній навіть вдалося випередити суперників. Другий гол забила Марі-Філіп Пулен.

Та вже в третьому періоді Моніка Ламуре-Морандо віртуозно зрівняла рахунок.

Хокей на Зимовій Олімпіаді-2018
Хокей на Зимовій Олімпіаді-2018: Моніка Ламуре-Морандо забила шайбу у канадські ворота у третьому періоді (фото: gettyimages)

У напруженому овертаймі переможець так і не визначився, тож доля золотої медалі визначалася у серії буллітів.

Канада – США – 2:3 Б (0: 1, 2: 0, 0: 1, 0: 0, 0: 1)

Голи: 0:1 – Найт (20), 1:1 – Ірвін (22), 2:1 – Пулен (27), 2:2 – Ламуре-Морандо (54), 2:3 – Ламуре-Девідсон.

Жіноча збірна США з хокею святкує перемогу на Зимових Олімпійських іграх-2018 (фото: gettyimages)

Хокей на Олімпіаді-2018: американки не стримують сліз радості

Нагадаємо, 21 лютого відбулась гра за бронзові нагороди хокейного турніру. За медалі змагалися жіноча збірна Фінляндії та команда Олімпійських атлетів з Росії. У підсумку перемогу та третє місце посіли фінки. Гра звершилась із рахунком 3:2 на їхню користь.