Хокейний клуб "Донбас" здобув рекордну перемогу

08:44, 1 жовтня 2013 394 Читать новость на русском
Хокей. КХЛ
Хокей. КХЛ

Українська команда вперше в рамках Континентальної хокейної ліги здобула перемогу з різницею в 5 шайб. Постраждав "Авангард". Гості з Омська були знищені вже в стартовому періоді.

Донеччани відзначилися 4 рази, особливо вирізнявся Вацлав Недорост. Чеський нападник двічі відзначився сам, та ще й віддав гольову передачу.

Співвітчизник Недороста - Лукаш Кашпар - у другій 20-хвилинці довів рахунок до зовсім непристойних 5:0. І лише тоді зуміли відповісти "авангардисти", закинувши шайбу престижу.

Останнє слово все ж залишилося за "Донбасом". Теему Лайне індивідуальної майстерності вистачило, щоби переграти захист суперників. 6:1.

Омичі програли вшосте поспіль. "Донбас" піднявся із 7 місця в Західній конференції відразу на третє. Вище лише пітерський СКА та "Динамо" (Москва).