close
Підписка на новини дає унікальну можливість читати тільки ті новини, які Ви хочете бачити!
За замовчуванням усі новини будуть відображатись в розділі Мої новини,
а також, на Ваш вибір, в одному з запропонованих сервісів.
Зберегти налаштування
Для подальшої зміни способу отримання Моїх новин зайдіть в налаштування свого профілю.
Вхід за допомогою
Не користуєтесь соцмережами?
Закрити
Коментарі доступні для наступних соцмереж:
УКР РУС 23:39  18.12.14
LIVE

На Львівщині невідомі зруйнували пам'ятник воїнам УПА

УКР РУС 14.08.12 18:05 Поділитись Новини/Україна

На думку депутатів-свободівців, пам’ятник воїнам УПА в селі Басівка, що на Львівщині, зруйнували навмисне.

"Видно, що в пам’ятник в’їхали двічі, щоб вже напевно завалити його. Зрозуміло, що це не було випадкове зіткнення – це була спланована акція. Від удару впав монумент з тризубом, зсунулася монолітна основа пам’ятника, розбито поребрик", – розповів депутат Львівської облради від ВО "Свобода" Олесь Байко.

Депутат Ярослав Мудрий каже, що вандали зруйнували пам’ятник за три дні до традиційних поминальних заходів, які відбуваються щорічно, 16 серпня, у день останнього бою вояків УПА. Більше того, минулого тижня навколо пам’ятника поставили поребрик, а тризуб підняли на монолітний постамент.

Депутати мають намір звернутися із депутатським запитом в управління УМВС у Львівській області щодо порушення кримінальної справи та її належного розслідування.

До слова, сьогодні, 14 серпня, у Харкові просто неба з’явилася виставка із близько 15 банерів, яка закликає не голосувати за Об'єднану опозицію та ВО "Свобода", мовляв, ці політсили мають на меті визнати героями і борцями за незалежність України воїнів ОУН-УПА. Плакати показують "злочини" ОУН-УПА та співпрацю з Гітлером.

Джерело:  zaxid.net
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Поділитись новиною

Коментарі
 (3)
Новизна

Додати коментар

андре   Хранитель  15-08-12 00:22
ага ми тут на заході по-польськи розмовляємо???, чому ж ти на російській розмовляєш!!!!Ти ж сам пишеш, що раб. Немає отамана кошового Івана Сірка на тебе. Батько, коли я був малий давав читати про козаків, і я не міг зрозуміти, чому Сірко порубав українців, яких визволив з неволі татарської. А " союз с Россией"- ти дещо плутаєш, за кого були українці, ті і процвітали, а не навпаки.Наші предки не були завойовниками, а добрими,працьовитими і щирими людьми, за це їм і уклін. Все тимчасове, а пісня вічна. Слава Україні!
Хранитель  14-08-12 23:27
Мармура твоя оппозиция на кусочки разваливается, а ты на Россию гонишь. Только в союзе с Россией мы были сильны. Не было не когда Украины, была украинская народность, которая с поляками спелась, так что начала им прислуживать. Вот правда рабы, всем кто вам предлагает вы не отказываете по развалу страны. У вас нет ни чести не патриотизма. Зачем же вы поддерживаете богиню, которая терроризировала свою страну и украла больше миллиарда гривен? http://pravo-kiev.com/production-studio-v-tv/ Вы такие же лицемеры, как и ваши руководители.
МАРМУРА  14-08-12 18:39
Дорогі мої москалики жодне УПА незапрошувало німака в Україну на допомогу для утворення Української держави.А ваш любимий Сталін все скомпроментував,І ви получили що хотіли. Україні непотрібні проросійські астербайтери які думають що Україна стане Російською та допомогають російському монстру компроментувати,Велику Українську державу.Пройде ще одне покоління і рускоязичне населення зрозуміє що живе в Європейські Україні,а не в Аії.Закінчиться газ івсі москалі з торбами будуть просити кусок ліба,так як зараз тікають з Росії.

Новини інших ЗМІ

БІЛЬШЕ НОВИН
відео дня
Вони хотіли, щоб українець поставив запитання, — журналіст про прес-коференцію Путіна

НОВИНИ ІНШИХ ЗМІ

Loading...

РЕЙТИНГ

Якщо Ви виявили помилку на сайті, повідомте нам про це
Читай Телеканал новин 24 у соцмережах
Перейти на сайт