close
Підписка на новини дає унікальну можливість читати тільки ті новини, які Ви хочете бачити!
За замовчуванням усі новини будуть відображатись в розділі Мої новини,
а також, на Ваш вибір, в одному з запропонованих сервісів.
Зберегти налаштування
Для подальшої зміни способу отримання Моїх новин зайдіть в налаштування свого профілю.
Вхід за допомогою
Не користуєтесь соцмережами?
Закрити
Коментарі доступні для наступних соцмереж:
LIVE
Підписуйся на 24 Канал в

Учасники ринку покладають надію на подолання вето про біогаз в парламенті07.11.11 19:45

НОВИНИ ІНШИХ ЗМІ

Вето Президента на Закон “Про електроенергетику“, яким встановлювався Зелений тариф на біогаз, викликало обурення експертного середовища й учасників ринку альтернативної енергетики.

Його вони обіцяють викласти у відкритому зверненні до глави держави. Разом із категоричним спростуванням аргументів, на які при накладенні вето послалися в Адміністрації Президента. Надалі ж вся надія експертного середовища на подолання вето в парламенті.

“Як можна постійно декларувати політичні амбітні й при цьому позитивні цілі України щодо розвитку відновлювальної енергетики, і разом з цим вето… Зелений тариф на біогаз однозначно потребує державної підтримки. Україна в цьому не виняток. Такі тенденції в усьому світі“, - каже директор Європейсько-українського енергетичного агентства Олена Рибак.

Нагадаємо, в зауваженнях глави держави до закону з посиланням на Інститут відновлюваної енергетики НАН України говориться, що вартість електроенергії, виробленої з біогазу, після 2017 року буде вищою, ніж вартість традиційної електроенергії. Виходячи з цього, на думку Януковича, залучати інвестиції в ринок біогазу недоцільно.

Утім, заступник директора цього інституту Іван Кудря пізніше заявив, що відповідні розрахунки стосувалися не біогазу, а біомаси. По біогазу ж Інститут ніяких висновків не надавав. Тому, фактично, аргументи, через які було накладено вето, виявилися спотвореними і некоректними.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Поділитись новиною
НАСТУПНЕ ВІДЕО: ЕКОНОМІКА

Новини по темі

Путін збирався анексувати Крим ще за Януковича,— Пашинський 05.08.14 18:32 Янукович і Курченко найняли адвокатів у Лондоні, — ЗМІ 05.08.14 22:55 Слідство.Інфо: тіньові схеми Курченка [Відео] 13.08.14 23:05 Україна просить Швейцарію віддати гроші “друзів” Януковича 20.08.14 07:44 Янукович із "сім'єю" щорічно крали 150 млрд грн за допомогою держзакупівель 09.09.14 12:44 Інтерпол гальмує розшук Януковича і компанії, — Ярема 18.09.14 14:27

Варто переглянути

Коментарі
 (1)
Новизна

Додати коментар

Василь  11-12-11 14:22
В цілому світі біогаз рентабельний тільки не в нас,де є великий надлишок
неприродного імпортного газу.Рано чи пізно все стане на своє місце - всьому.

Новини інших ЗМІ

Якщо Ви виявили помилку на сайті, повідомте нам про це