close
Підписка на новини дає унікальну можливість читати тільки ті новини, які Ви хочете бачити!
За замовчуванням усі новини будуть відображатись в розділі Мої новини,
а також, на Ваш вибір, в одному з запропонованих сервісів.
Зберегти налаштування
Для подальшої зміни способу отримання Моїх новин зайдіть в налаштування свого профілю.
Вхід за допомогою
Не користуєтесь соцмережами?
Закрити
Коментарі доступні для наступних соцмереж:
LIVE
Підписуйся на 24 Канал в

Учасники ринку покладають надію на подолання вето про біогаз в парламенті07.11.11 19:45

НОВИНИ ІНШИХ ЗМІ

Вето Президента на Закон “Про електроенергетику“, яким встановлювався Зелений тариф на біогаз, викликало обурення експертного середовища й учасників ринку альтернативної енергетики.

Його вони обіцяють викласти у відкритому зверненні до глави держави. Разом із категоричним спростуванням аргументів, на які при накладенні вето послалися в Адміністрації Президента. Надалі ж вся надія експертного середовища на подолання вето в парламенті.

“Як можна постійно декларувати політичні амбітні й при цьому позитивні цілі України щодо розвитку відновлювальної енергетики, і разом з цим вето… Зелений тариф на біогаз однозначно потребує державної підтримки. Україна в цьому не виняток. Такі тенденції в усьому світі“, - каже директор Європейсько-українського енергетичного агентства Олена Рибак.

Нагадаємо, в зауваженнях глави держави до закону з посиланням на Інститут відновлюваної енергетики НАН України говориться, що вартість електроенергії, виробленої з біогазу, після 2017 року буде вищою, ніж вартість традиційної електроенергії. Виходячи з цього, на думку Януковича, залучати інвестиції в ринок біогазу недоцільно.

Утім, заступник директора цього інституту Іван Кудря пізніше заявив, що відповідні розрахунки стосувалися не біогазу, а біомаси. По біогазу ж Інститут ніяких висновків не надавав. Тому, фактично, аргументи, через які було накладено вето, виявилися спотвореними і некоректними.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Поділитись новиною
НАСТУПНЕ ВІДЕО: ЕКОНОМІКА

Новини по темі

На мисливський будинок "Карасан" Янукович витратив 22,5 млн грн 09.07.14 22:39 Янукович-син каже, що Порошенко не зовсім президент, а його тато не "тримався за владу" 13.07.14 13:46 "Саша-стоматолог": Я виїхав із України з декількома тисячами доларів  13.07.14 14:23 Статус Межигір'я — "речовий доказ", — Мохник 14.07.14 14:32 Курченко і Портнов уже теж борються з санкціями в суді ЄС 19.07.14 00:29 Вивезенню дітей-сиріт із зони АТО перешкоджає особа, наближена до оточення Януковича, — Шкіряк 23.07.14 16:41

Варто переглянути

Коментарі
 (1)
Новизна

Додати коментар

Василь  11-12-11 14:22
В цілому світі біогаз рентабельний тільки не в нас,де є великий надлишок
неприродного імпортного газу.Рано чи пізно все стане на своє місце - всьому.
Якщо Ви виявили помилку на сайті, повідомте нам про це