Саме так легше було боротися із втомою в умовах розрідженого гірського мексиканського повітря.

Збірна України на висоті майже 2 кілометрів, як СРСР у1986 році, ніколи не грала. Однак синьо-жовті добре знають, що таке 1000 метрів над рівнем моря. Власне, вірменському стадіону "Раздан" до круглого числа не вистачає зовсім трохи – 985 метрів. Уперше тут українці зіграли в 1997 і здобули впевнену перемогу завдяки красивим голам Шевченка та Максимова.

Всього в Єревані збірна України провела 4 матчі. Жодної гри не програла, однак і легко не було ані разу. 2 нічиї і нелегка вольова звитяга. Поступаючись0-2, команда Лобановського в 2000 таки видряпала перемогу.

Найвисокогірнішим же стадіоном, де довелося грати "жовто-блакитним", є "Комуналь" у карликовій Андоррі. 123 метри над рівнем моря.

Тут жодних клопотів в українців не виникало - клас суперника не той. За перший тайм поєдинку в дев'яносто восьмому господарі поля лише п'ять разів перейшли на нашу половину поля. А Косовський і Ребров уже до перерви встигли поховати інтригу.

Ще впевненішою була перемога, здобута 4 роки тому. 6 сухих голів організували у ворота безпорадних андорців хлопці Михайличенка. Відтак на висоті понад 1000 метрів над рівнем моря "синьо-жовті" наразі лише перемагають. Більше того - не пропустили жодного м'яча, забивши аж 8. Нехай гір бояться інші команди.